,

Ekspres Kafeje

DSP

Krahaso

Pergatisni kafene ekspres ne shtepine tuaj apo ne pune.
đŸ”žïž Ruan shijen e vertete te kokrave te kafese
đŸ”žïž Thjeshteson pergatitjen e qumeshtin me kontrollin e temperatures se avullit
đŸ”žïž Me pompen e tensionit prej 20Bar dhe 2 kontrolluesit e temperatures, mund te pergatisni nje shkume kremoze
đŸ”žïž Kapacitet 1.5 litra
đŸ”žïž Eshte shume e thjeshte ne perdorim mjafton te vendosni kafene dhe ti shtoni ujin
đŸ”žïž Permasat 21.5 x 25 x 28.8 cm

9,990 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.

Marka

DSP