,

DVD


Krahaso

Degjoni muzike ne makine nga cfaredolloj pajisje si USB, karte memorie apo CD/DVD.
đŸ”žïž Ekran me Touch
đŸ”žïž Perfshin opsionin e radios dhe porten per kufje
đŸ”žïž Pershtatet me Mp3 dhe Mp4
đŸ”žïž Mund te shikoni video te ndryshme, filma apo TV gjate kohes qe udhetoni me makine.

6,990 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.