Dron

SKU: dron

Deshironi te realizoni video apo foto marramendese nga lartesi te medha? Ky dron eshte perfekt per ju!
? Kamera 2MP dhe rezolucion 720p
? Shikoni njekohesisht qe droni fluturon pamjen qe po kapet nepermjet celularit
? Rrotullohet 360 grade
? Pajiset me drita LED per te kapur momente dhe gjate nates
? Pajiset me nje funksion qe lejon dronin te kthehet ne pozicionin e nisjes nese e keni larguar me shume sec duhet nga zona e mbulimit
? Permasat 15.5 x 6.5 x 3.5cm
? Mund te paloset dhe te vendoset lehtesisht ne xhep apo cante dore

8,990 L

Krahasoni