, , ,

Drite per Ambjente te Jashtme


Krahaso

Ndriconi oborrin tuaj me kete llambe pa patur nevoje per energji elektrike.
đŸ”žïž Llamba punon me energji diellore
đŸ”žïž Instalohet lehte pa pasur nevoje per kabell
đŸ”žïž Baterite kane jetegjatesi dhe cilesi te larte
đŸ”žïž Trup i perbere nga alumini per nja rezistence me te gjate gjate shiut
đŸ”žïž Pajiset me telekomande per kontrollin e drites
đŸ”žïž Me sensor
đŸ”žïž Mbulon deri ne 90 metra katror siperfaqe
đŸ”žïž Permasat 22.5 x 39 x 6.5cm

4,990 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.