,

Drite Laser


Krahaso

Ndriconi me stil ambjentin e jashtem te shtepise suaj
đŸ”žïž E pershtatshme ne dimer dhe vere
đŸ”žïž Krijon efektin e dritave te Krishtlindjeve
đŸ”žïž Nuk ka nevoj per fije, pra nuk ben rremuje
đŸ”žïž Mbulon deri ne 3000 metra katrore siperfaqe
đŸ”žïž Mund te perdoret dhe per zbukurimin e ambjenteve te brendshme

2,490 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.