-29%
, , ,

Çantë shpine


Krahaso

Çantë shpine Multifunksionale kundër ujit dhe kundër vjedhjes tani vjen ne oferte
🔸️ Idela për shkollë,punë për pushime etj..
🔸️ Çanta është e pajisur me portë USB që mund t’i vendosni Power Bank dhe ta përdorni për të karikuar celularin.
🔸️ E paisur me shumë xhepa mund ta përdorni për të mbajtur Laptop, Tablet apo produkte të ndryshme.
▫️ Material rezistent ndaj ujit.
▫️ Sistem ajrosje që nuk ju djersit.
▫️ Unisex për femra dhe meshkuj.
📏 Përmasat 45 x 25 x 11 cm

2,490 L 3,490 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.