,

Çantat me panel Diellor


Krahaso

👉 Çante shpine me panel diellor ku mund te karikoni telefonin ose tabletin tuaj sa here te deshironi
🔸️ Çanta e sigurte ndaj vjedhjes te cilen mund ta hapni vetem ju
🔸️ Me port USB per karikim
🔸️ E pajisur me shume xhepa qe sendetet tuaja si lap top, tablet, libra apo produktet te ndryshme te jene sa me te sistemuar
🔸️ Materiali rezistent ndaj Ujit
🔸️ Sistem ajrosje qe nuk djersit shpinen tuaj
🔸️ Per femra dhe per meshkuj
🔸️ Permasat 45 x 25 ×11 cm

4,090 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.