, ,

Bokse


Krahaso

Bokse me fishe te pershtatshme per PC, laptop, Notebook etj
đŸ”žïž Kane permasa te vogla dhe jane te pershtatshme per festa ne shtepi
đŸ”žïž Kualitet i larte audio
đŸ”žïž Lejojne marrjen e telefonatave
đŸ”žïž Pershtatet me pajisje qe kane 3.5mm input jack
đŸ”žïž Permasat 9×7 cm

990 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.