,

Bokse


Krahaso

Krijoni atmosferen e karaokes apo te nje party ne shtepine tuaj!
đŸ”žïž Permasat 47 x 27 x 22 cm
đŸ”žïž Kapaciteti i baterise 2400 mAh
đŸ”žïž Pajiset me nje pult per komandim dhe mikrofon per karaoke
đŸ”žïž Mund te karikohet me fishe USB
đŸ”žïž Funksionon me bluetooth, fish aux, usb dhe karte memorie

6,490 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.