,

Arush pellushi


Krahaso

Baby shark pellushi
Me drita dhe kengen Baby shark dodododo
Vjen ne ngjyre roze dhe te verdhe ne permasen 28cm per vetem 1090 Leke
Dhurat nje baby shark te vogel si ne foton e trete

1,090 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.