-40%

Aparat tensioni


Krahaso

Aparat dixhital per matjen e tensionitÂ đŸ‘šâ€âš•ïž
Vjen me 40% Ulje
â†Ș Mundesi kthimi 4 dite
🔄 Garancia 3 Muaj
Ben matjen e presjonit te gjakut, rahjes se pulseve dhe zbulimim e aritmise te zemres IHB
đŸ”žïžÂ Modeli BP- 103 H
đŸ”žïžÂ Monitoron shendetin ne kohe reale
đŸ”žïžÂ Matesi eshte 100% i sakt dhe i cilesise se lart
đŸ”žïžÂ Vjen me ekran ne madhesi qe numrat mund ti shihni mjaft lehte
đŸ”žïžÂ Mbyllet automatikish, kur nuk perdoret per nje minute
đŸ”žïžMe 4 bateri dhe vend per ushqyes
đŸ”žïžÂ Perfshire canta mbajtese

2,990 L 4,990 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.