Android Box Tx 3 Mini


Krahaso

Android Box Tx 3 Mini đŸ“ș⠀
Bejeni Televizorin tuaj smart duke pare filmat me te fundit si edhe shume programe te tjera si youtube, google, fb, insta e cdo aplikacion tjeter qe ju nevojitetÂ đŸ€©
🏖 E vogel dhe ideale per tu mare me vete per pushime⠀
🔾 Mund te merni te gjithe aplikacionet si nje smart phone⠀
🔾 Mund ta lidhni me me internetin me Wifi ose me fishe⠀
🔾 Shpejtesia 2 GB RAM⠀
🔾 Memoria 16 Gb⠀

5,490 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.