,

Mbajtese enesh inoksi

Availability:

6 stok


Krahaso

– Mbajtëse enësh inoksi shumë praktike
– Lavamani juaj do duket me i rregullt
– Përmasat: Gjatesi 40 x 37 x 25 cm
– Dy Kate; pjatat siper dhe enët e tjera poshtë
– Mbajtëse për gotat/filxhanë
– Hapësirë e veçantë për lugët/pirunjtë/thikat
– Shtresë plastike e lëvizshme për të grumbulluar ujin

1,590 L

6 stok

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.

4,770 L for 3 item(s)

Technical Specifications

Brand Apple
Item Height 18 Millimeters
Item Width 31.4 Centimeters
Screen Size 13 Inches
Item Weight 1.6 Kg
Product Dimensions 21.9 x 31.4 x 1.8 cm
Item model number MF841HN/A
Processor Brand Intel
Processor Type Core i5
Processor Speed 2.9 GHz
RAM Size 8 GB
Hard Drive Size 512 GB
Hard Disk Technology Solid State Drive
Graphics Coprocessor Intel Integrated Graphics
Graphics Card Description Integrated Graphics Card
Hardware Platform Mac
Operating System Mac OS
Average Battery Life (in hours) 9