Mikrofon


Krahaso

Mikrofoni me i bukur per karaokeđŸŽ€
Argetohuni vet dhe femijet tuaj đŸ€©
đŸ”žïž Mund ta lidhni me bluetooth , fish aux , dhe karte memorie
đŸ”žïž Kendoni kenget tuaja te preferuara đŸŽ¶
đŸ”žïž Mjaft i thjeshte dhe praktik
đŸ”žïž Funksionon me karikim

1,990 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.