• Hot Shapers

  Nese keni deshire te humbni peshe shpejte dhe sa me shume, atehere ky produkt eshte perfekt per ju.
  🔸️ Rripa të rregullueshme
  🔸️ Komod dhe Efektiv
  🔸️ I perdorshem gjate aktivitetit fizik dhe ne perditshmeri

  Hot Shapers

  1,490 L
  Quick View
 • Pajisje Per Zhvillimin e Muskujve Abdominale

  EMS Pajisje Per Zhvillimin e Muskujve Abdominale. Pajisja e fitnesit pa tel fizik, me masazhues trupi. Unisex
  🔸️ Emri i markës: Raiuleko
  🔸️ Madhësia: E vogël
  🔸️ Aplikimi: Trupi
  🔸️ Lloji i artikullit: Masazh & Relaksim
  🔸️ Numri i modelit: R-264
  🔸️ Niveli i Fortë: 10 Nivelet e Fuqisë Për Takimin e Grupeve të ndryshme të Njerëzve

  Quick View
 • Revoflex Xtreme

  Koha juaj eshte e kufizuar për të shkuar në palestrën? 🤔
  Ne kemi menduar tju sjellim Revoflex Xtreme 💪
  🔸 Revoflex Xtreme është pajisja revolucionare për të bere ushtrime që perdorat nga qindra mijëra njerëz në të gjithë globin. 🔸 Do ta ndjeni vërtet ndryshimin duke bërë ushtrimin me Revoflex Xtreme për vetëm 5-10 minuta në ditë. Për më tepër, të gjitha rezultatet e kësaj makine janë 100% të përhershme
  🔸 Kjo pajisje ndimon per te pasur nje trup sa me te mire, të përmirësojnë qarkullimin e gjakut dhe të përmirësonë trupin tuaj në një mënyrë natyrale.
  🔸 Këtë aparaturë të thjeshtë edhe të lehtë mund ta përdorni kudo 🔸 Gjëja më e mirë në lidhje me këtë makinë stërvitore është që minimizon shanset e lëndimit edhe gjatë seancave të stërvitjes intensive.
  🔸 Bërja e ushtrimeve me këtë makinë të gjithanshme është shumë e rehatshme dhe ju mund të kryeni një larmi ushtrimesh me këtë makinë të gjithanshme. 🔸️ Kjo makinë stërvitëse ndihmon në rritjen e rrahjeve të zemrës gjatë stërvitjes kardiovaskulare që ndihmon në largimin e depozitave të yndyrës nga trupi.

  Revoflex Xtreme

  1,990 L
  Quick View
X

Main Menu

× Chat!