4Produktet e gjetura
Pamje
Filter
 • Kamer me wifi

  Kamer Surveimi me Wifi
  Perfekte per te monitoruar nga kudo ambientet si shtepi, bizneset, femijet etj 🤩
  💢 Instalohet thjesht
  😲 Me funskion alarmai qe ju njofton me email
  🔸️ Cilesi e larte audio dhe vidio per nje pamje sa me te qart
  🔸️ Mikrofon te inkorporuar
  🔸️ Shafaq imazhin ne Smartphonin tuaj ( Android ose IOS ) ne kohen reale duke e lidhur nepermjet internetit
  🔸️ Kamera eshte e pajisur me ndricim IR prej 11 led qe mund te ndricoje deri ne 10 metra largesi
  🔸️ Kamera arrin nje shikim te larte edhe naten
  🔸️ Mund te rretullohet deri ne 360 grade dhe te ulet deri ne 120 grade
  🔸️ Superton kart memorie TF

  Kamer me wifi

  3,990 L
  Shiko më shumë
 • Kamera ambjenti

  Kamera ambjenti me Wifi për ambjente të jashtme që mund të monitoroni 24 orë Live kudo që ndodheni.
  Mund ta vendosni në ambjente të jashtme dhe njëkohësisht mund të monitoroni ambjentin dhe ta ndriçoni.
  Sensor i lëvizjes që mund të ndizet drita automatikisht.
  Mikrofon dhe altoparlant të integruar që mund të flisni dhe dëgjoni në kohë reale.
  Rezistente ndaj kushteve të motit.
  E përshtatshme për shtëpi, kopësht, garazh, servis, oborr etj.
  Rezolucioni Full HD 1080P.
  Ju mund të shikoni nga distanca se çfarë po ndodh në shtëpinë tuaj përmes aplikacionit për iOS / Android të instaluar në celular, laptop ose kompjuterin tuaj në kohë reale.
  Night Vision që mund të shikoni edhe natën.
  Mikrofon të integruar që mund ti flisni personit që monitoroni.
  Suporton kartë memorie që mund të mbani video të regjistruara..

  Kamera ambjenti

  4,990 L
  Shiko më shumë
 • Kamera Sigurie

  Kamera sigurie per ne shtepi. Nje sistem kamerash është i shtrenjtë, ja pse ju cjen ne ndihme kjo kamere e vogel. Cop Cam është pa tel, e karikueshme dhe perfshin rreze me pak se 1 inç katror!

  Kamera Sigurie

  2,690 L
  Shiko më shumë
 • Kamera Ultra HD 4K

  Bejini postimet tuaja me te bukura kete vere me foto ose vidio nen uje 🤩
  🛍 Per vetem 3990 Leke⠀⠀
  🔸️Kamera Action mund te perdoret dhe per sporte te ndryshme: per zhytje nen uje, per bicikleta, makina si dhe kund ta vendosni kudo tjeter
  🔸️ Lidhet me telefonin tuaj nepermjet wi-fi per te pare ne ko reale fotot si edhe ta perdorni si aparat
  🔸️ Rezolucioni: Ultra Hd 4K
  🔸️ Rezistente ndaj ujit deri ne 30 metra
  🔸️ Mikrofon dhe Boks
  🔸️ Format Vidio Mp4

  Shiko më shumë
X

Menu Kryesore