Plite teke


Krahaso

Plitat me 5 Nivele nhetesie⠀
🔸 Fuqia 1000w
🔸Pllake hekuri jo ngjitese⠀
🔸E qendrueshme dhe e fuqishme⠀
🔸 Rezistente⠀
🔸 Tregues drite⠀
🔸 Termostat i rregullueshem per secilen plite⠀
🔸 Mbyllje automatike⠀
🔸 Nxehet shpejt⠀

1,890 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.