, ,

Modelues flokesh profesional 3 ne 1

Gemei

Krahaso

Gemei 3 ne 1
Qe floku juaj te jete sa me i bukur ne cdo kohe
🔸️ Beni 3 modele te ndryshme vetem me nje pajisje
🔸️ I ben te drejta ,me vale dhe kacurrela
🔸️ Power: 45 W

1,990 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.

Marka

Gemei