,

Kamera Ultra HD 4K


Krahaso

Bejini postimet tuaja me te bukura kete vere me foto ose vidio nen uje 🤩
🛍 Per vetem 3990 Leke⠀⠀
🔸️Kamera Action mund te perdoret dhe per sporte te ndryshme: per zhytje nen uje, per bicikleta, makina si dhe kund ta vendosni kudo tjeter
🔸️ Lidhet me telefonin tuaj nepermjet wi-fi per te pare ne ko reale fotot si edhe ta perdorni si aparat
🔸️ Rezolucioni: Ultra Hd 4K
🔸️ Rezistente ndaj ujit deri ne 30 metra
🔸️ Mikrofon dhe Boks
🔸️ Format Vidio Mp4

3,990 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.