Blender portativ


Krahaso

Blenderi portativ qe mund ta merni me vete kudo
Perfekte per pergatitjen e lengjeve te fresketa te frutave dhe perimeve me vlera ushqyese dhe te shendetshme per veten dhe femijet tuaj
🔸️ Milkshake, smoothie apo ushqime per femije
🔸️ Kjo e ben te pershtatshme ta merrni kudo me vete ne sport, palester ,pune ,plazh apo udhetimet tuaja per ta pergatitur ne cast
🔸️ Me 4 Ngjyra te ndryshme
🔸️ Shume e thjesht ne perdorim,mjafton te hidhni ingredientet,uje ose qumesht dhe pergatitja eshte gati ne pak sekonda
🔸️ Ene me kapak me kapacitet: 380 ml
🔸️ Paisur me porte usb per karikim
🔸️ Plasitk
🔸️ Fuqia 3.6 W

1,990 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.